Вечерва на Тв Телма Божикно Дарување

Вечерва од 20ч не го пропуштајте Божиќното издание на Проект Куќа со Кристина/ Proekt Kukja so Kristina! Вечерва сме во студио заедно со Marko Mark, имаме прекрасни гости, а се објавуваат и добитниците на наградната игра ,,Божиќно дарување со Проект Куќа со Кристина/ Proekt Kukja so Kristina,,! Ќе зборуваме за нешта кои ќе ги слушнете за прв пат, ексклузивни и многу интересни за вас! Мислиме дека многу ќе уживате!❤️